Vaakan tarpeellisuuden puntarointia



Halluun jakkaa kanssanne aappenan sofistikoituneen filosofisen argumentoinnin kristallisoituman. Fokki jei änd äpi häpi tsoi tzoi..


Miul o ollu yli vkon verran puntarista patterit loppu, enkä o vaihtanu. Meinoon että vaakalla käyn aikas epäsäännöllisesti eikä oo sille just ny mittee virkoo.. enemmän o slloin jos o ohjelmasa painonvetooo... mut ei o sille kyä ny jos koskaan niin tarve että jaksais härveliin pattereita vaehtoo .. ny meinoon ku ei oo miulla hetkeen luvasa muuta urheiluu kö suonen ja käteenvetoo... painonveto ei o toellakaan mun juttu.



Näine sanoineni haluan toivottaa kaikille lukijoille äärimmäisen painovoimaisaa vuodenalkua, tammikuuta, uusia alkuja, ja tervettä suhdetta omaan mieleen ja kehoon. Rakastavin halein, Krisse Tuominen. 

Kommentit

Suosituimmat tekstit viimeisen kuukauden ajalta

Hilipatihippaa!

Tilasin Maitoa, Magiaa, Kokista...

More about my work process in Pocket Quest 2024 jam

Tracon Hitpoint Afterparty

Blood Butcher with an Axe the Game

Naming couple of bad apples in RPG industry

Cool wasteland and cyberpunk miniatures, games and stuff

Roleplaying books and board games, part 1

More about the Cyberpunk 2020 roleplaying game and its different editions and settings

Yli vuoden verran bloggausta ja joku jopa löysikin blogini!