Läski Urpo Apina laajentaa reviiriään Facebookiin hyvien kävijälukujen kunniaksi!

 HUBA HABA HUBA!!!


Suureksi riemukseni, hämmennyksekseni ja yllätyksekseni miun Läskin Urpon Apinan Vitnessii, Vätnessii ja Vilosofiaa" -blogi saavutti reilussa 3 kk:ssa yli puolenkymmentätuhatta (yli 5000!) käyntiä! Nyt muutama päivä myöhemmin sivuille on tiensä löytänyt nelisensataa ihmistä lisää! Hyvä hyvä me -jee!

HUBA HABA HABA HUBA! Orankiemo pullistaa habaa!!! HUBA HABA HABA HUBA!


Hyvien käyntimäärien kunniaksi yllättävän suuren suosion saavuttanut miun eli 35-vuotiaan monipuolisesti urheilevan apinaemon erilainen kuntoilu-, liikunta-, jumppa-, urheilu-, lisäravinne-, diettaus-, jne. -blogi rantautui Facebookiin omana sivunaan!!!!!

Menkääpä sinne Facebookiinkin pällistelemään, tykäkkeepä sivuloesesta siellä, kuhtukeepa kaverinne ja sukunne ja mummonne kaimannekin sivun tykkääjäksi ja olkeepa hyvät ja hövelit ja somettakaapa siellä FB-somessa asian kunniaksi! ;-)

https://www.facebook.com/VitnessiiVatnessiiVilosofiaa

Suurkiitos kiinnostuksestanne blogiani kohtaan!

T. Krisse Tuominen tai ihan Läski Urpo Apina näin kaverien, tuttavien ja ystävien kesken ;-)

Kommentit

Suosituimmat tekstit viimeisen kuukauden ajalta

Cyberpunk movies to inspire your genre gaming (plus some gaming stuff, too!)

Roolipelipäivä 8.11. Pispalan kirjastolla meni hyvin, plus tapahtumasarjan tulevaisuudesta

Joulukuussa viimeinen SuperNörttiLauantai: Pelipäivä

Gorilla Sports -tuotearvioita

Roolipelipäivä Pispalan kirjastolla la 08.11.

Lauantaina pelaamista ja monta syytä juhlia

CYBERPUNK 20.02.2020 is closing in..

Ulkoilun riemua

Kyl se kroppa tästä taas alkaa koossa pysyä ;-)

Lunkisti lautapelaillen: Hanhipeli ja Masa Matkaaja -tuplapeliboxi